BIP
1. Grójecki Ośrodek Radioelektroniczny
Aktualności
Święty Mikołaj w 1. Ośrodku Radioelektronicznym.
19.12.2017
Mikołajki to dla najmłodszych jeden z ulubionych dni w roku. W piątkowe popołudnie 15 grudnia, zgodnie z coroczną tradycją, dzieci żołnierzy i pracowników RON 1.Ośrodka Radioelektronicznego przybyły ze swoimi rodzicami na Zabawę Mikołajkową.

Przy skocznych dźwiękach muzyki serwowanej przez didżeja nasze pociechy bawiły się i tańczyły z pomocnikami Świętego Mikołaja. Zespół zaangażowanych animatorów zapewnił dzieciom moc atrakcji - pląsy, zabawy ruchowe, plastyczne i szaleństwa z barwną chustą Klanzy. Na imprezie nie mogło zabraknąć również maskotki naszej jednostki - sowy Orelki, która bawiła dzieci z zaangażowaniem nie mniejszym, niż elfy.
Po szaleństwach przyszedł czas na chwilę odpoczynku i magiczne eksperymenty, które dzieci z radością przeprowadzały pod czujnym okiem pomocników Mikołaja (i swoich rodziców). Kiedy już wszyscy spróbowali swoich sił w sztuce magii, rozległ się dźwięk dzwonków sań i nadeszła wyczekiwana przez wszystkich chwila - wizyta Świętego Mikołaja z workiem pełnym prezentów. Mikołaj, który okazał się bardzo przyjazny, rozdawał upominki rozmawiając z każdym dzieckiem i pozując do wspólnych zdjęć.
Mając wciąż w pamięci radosne chwile z niecierpliwością czekamy na przyszłoroczną zabawę.

 

Tekst: Sekcja Wychowawcza
Zdjęcia: Dariusz Wiśniewski
Ministerstwo Obrony Narodowej
Katalog stron wojskowych